Návrat orlov - Bio tričko pre vás

Pohodlné bio tričko z limitovanej, špeciálnej edície s unikátnym, umeleckým motívom orla, sme nechali vyrobiť na mieru pre našu kampaň. Motív, znázorňujúci orla, namaľovala Hanka Boriová zo Základnej umeleckej školy Eugena Suchoňa v Bratislave. Táto maľba bola jednou z víťazných prác žiakov škôl krajín V4 v rámci súťaže konanej počas 7. Medzinárodnej konferencie na ochranu orla kráľovského, ktorá sa pod záštitou organizácie Ochrana dravcov na Slovensku konala v októbri 2013 v Bratislave.

Počet tričiek je obmedzený, až do vyčerpania zásob si po odoslaní daru vyberiete typ, farbu a veľkosť. Toto tričko sa nedá získať žiadnym iným spôsobom, nedá sa nikde kúpiť, je určené len pre tých, ktorí podporia návrat orlov.

Pri tomto tričku si môžete byť istí, že:

  • Pri výrobe trička sa využili obnoviteľné zdroje energie, ktoré pri výrobe znižujú uhlíkovú stopu produktov o celých 90%. Kým pri výrobe bežného trička sa do vypustí zhruba 6kg skleníkových plynov, výrobou biotrička ich vznikne len asi 600g. Hodnota uhlíkovej stopy je prepočítavaná a certifikovaná nadáciou The Carbon Trust.

  • Sú zo 100% biobavlny, certifikovanej organizáciami Control Union a The Soil Association. Štandardy GOTS (Global Organic Textile Standard) zaisťujú, že počas pestovania bavlny nedošlo k použitiu žiadnych chemikálií poškodzujúcich človeka a životné prostredie.

  • Produkty neboli vyrobené zneužívaním detskej či vynútenej práce a boli vyrobené v zdravotne bezpečnom prostredí. Pracovníci majú legálne pracovné zmluvy, nie sú diskriminovaní a nie sú nútení vykonávať nadčasy.

Prajeme príjemné nosenie.

Dostupné veľkosti tričiek
       
 damske biele   damske cierne tricko   panske biele   panske cierne 
       

Dámske biele tričko

(M,L)

Dámske čierne tričko

(L, XL)

Pánske biele tričko

(S,M,L,XL,XXL)

Pánske čierne tričko

(S,M,L,XXL)

tlacitko 03