Návrat orlov - Ďakujeme!

Ďakujeme!

Ďakujeme za podporu návratu orlov do slovenskej prírody!

Ako poďakovanie si môžeš vybrať tričko.

 tricka navrat WB tricka navrat WW  tricka navrat MB  tricka navrat MW 

Dámske čierne tričko

Dámske biele tričko

Pánske čierne tričko

Pánske biele tričko

(L,XL) (M,L) (S,M,L,XXL) (S,M,L,XL,XXL)

 

Ako vďaku za podporu v rámci kampane Návrat orlov získa prvých 200 z vás tričko z kolekcie EarthPositive®. Pohodlné bio tričko z limitovanej, špeciálnej edície s unikátnym, umeleckým motívom orla, sme nechali vyrobiť na mieru pre našu kampaň. Motív, znázorňujúci orla, namaľovala Hanka Boriová zo Základnej umeleckej školy Eugena Suchoňa v Bratislave. Táto maľba bola jednou z víťazných prác žiakov škôl krajín V4 v rámci súťaže konanej počas 7. Medzinárodnej konferencie na ochranu orla kráľovského, ktorá sa pod záštitou organizácie Ochrana dravcov na Slovensku konala v októbri 2013 v Bratislave.

Počet tričiek je obmedzený, až do vyčerpania zásob si po odoslaní daru vyberiete typ, farbu a veľkosť. Toto tričko sa nedá získať žiadnym iným spôsobom, nedá sa nikde kúpiť, je určené len pre tých, ktorí podporia návrat orlov.

Pri tomto tričku si môžete byť istí, že:

  • Pri výrobe trička sa využili obnoviteľné zdroje energie, ktoré pri výrobe znižujú uhlíkovú stopu produktov o celých 90%. Kým pri výrobe bežného trička sa do vypustí zhruba 6kg skleníkových plynov, výrobou biotrička ich vznikne len asi 600g. Hodnota uhlíkovej stopy je prepočítavaná a certifikovaná nadáciou The Carbon Trust.

  • Sú zo 100% biobavlny, certifikovanej organizáciami Control Union a The Soil Association. Štandardy GOTS (Global Organic Textile Standard) zaisťujú, že počas pestovania bavlny nedošlo k použitiu žiadnych chemikálií poškodzujúcich človeka a životné prostredie.

  • Produkty neboli vyrobené zneužívaním detskej či vynútenej práce a boli vyrobené v zdravotne bezpečnom prostredí. Pracovníci majú legálne pracovné zmluvy, nie sú diskriminovaní a nie sú nútení vykonávať nadčasy.

Prajeme príjemné nosenie.